logo

Birlikte Çalışalım

merhaba@lefistanbul.com

Ofis

Sarıgazi Mah. Atatürk Cad. No: 87
Sancaktepe / İSTANBUL
+90 216 622 52 44

Başa dön

KABİLİYETLER

Her şirketin farklı olduğunu ve farklı şirketlerin farklı
pazarlama ihtiyaçlarının olduğunu anlıyoruz ve her birine
benzersiz çözümler üretiyoruz.
İşte bu yüzden, kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin
daha fazlasını yapmasına yardım etmeyi taahhüt ediyoruz.
Görsel Tasarım

GÖRSEL TASARIM

Eğer reklamlarınızın temelinde ‘Büyük Fikir’ yoksa, gece karanlığındaki bir gemi gibi geçip gider mottosuyla yola çıkıp, teknoloji, iletişim ve hayal gücümüzü birlikte kullanarak, herkesin gördüğünü görüp ancak daha önce hiç kimsenin düşünmediğini düşünerek, yeni ve sıra dışı çözümler üretiyoruz.

WEB TASARIM

Artık herkesin bir web sitesi var ama nasıl ?

Web siteniz potansiyel müşterilerin markanıza bakarken
ilk gördüğü şeydir. İyi tasarlanmış bir site, ziyaretçilerin içeriğinizden ve markanızdan ilham almasını ve ilgisini çekmesini kolaylaştırır. Çalıştığımız markalara ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış, güncel tasarım trendlerine uygun, ziyaretçilerin ilgisini çeken, erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı en üst düzeyde çözümler üretiyoruz.

web tasarım
Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

#Sosyal Medya dünyasını ele geçiren çılgın, tutkulu bir ekibiz! Sosyal medyanın sadece eğlence ve oyun olduğu günler geçti! Eğer hala o balonda yaşıyorsanız, onu sizin için patlatmamıza izin verin! Sosyal medyada orantısız zaman harcayan ve yaratıcı kişilerden oluşan ekibimiz, hedef kitleniz ile bağlantı kurmanız, satışlarınızı arttırmanız, farkındalık yaratmanız için son trendlere ve gündeme uygun sıra dışı çözümler üreterek, ölçülebilir katılım ve büyüme sağlar.

MARKA YÖNETİMİ

Logo tek başına marka değildir, marka için oluşturulan bir simgedir. Marka tüketicinin zihninde oluşan oranda yaşayan ve onların algılarını geliştiren bir isimdir. Tüketicinin zihninde marka ancak iyi bir pazarlama stratejisiyle oluşur. Markaların farkına varması gereken gerçek, müşteri adında bir patronu olduğu ve müşteri ile empati kuran markanın kazanacağıdır. LEF; markanızın pazar içerisindeki konumu, rekabet koşulları ve hedef kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri ile marka arsında iletişim planını hazırlar ve uygular.

Marka Yönetimi
Tanıtım Filmi

TANITIM FİLMİ

Video içeriği tartışmasız bugünün işletmeleri için en etkili pazarlama fırsatıdır. Prodüksiyon ekibimiz, her proje için kapsamlı bir keşif ve değerlendirme süreciyle müşterilerin nasıl tepkiler vereceklerini belirlemek amacıyla çalışmalara başlamaktadır. Bu süreçte elde edilen bilgiler, en uygun materyaller ile tüketicinin ihtiyaçları ile ilişkilendirilir. Bu bilgiler son derece yaratıcı, etkili, canlı video ve animasyonlar üretmemize olanak sağlar.

3D TASARIM

Mimari proje modelleme ve fuar tasarımı alanlarında profesyonel çözüm ortağı firmalarımızla, kurumsal çizgilerine uyuşan, hedef kitleye mesajı tam olarak ileten, modern ve estetik tasarımlarla potansiyel müşterilerinizin ilham almasını ve ilgisini çekecek yeni ve sıra dışı çözümler üretiyoruz.

Kurumsal yapı, pazar içerisindeki konumu, rekabet koşulları, hedef kitle ve markanın ihtiyaçları gibi analizler doğrultusunda en uygun plan ve materyaller kullanılarak, markanın ve tüketicinin ihtiyaçları ile ilişkilendiriyoruz.

3D Tasarım