logo

Birlikte Çalışalım

merhaba@lefistanbul.com

Ofis

Sarıgazi Mah. Atatürk Cad. No: 87
Sancaktepe / İSTANBUL
+90 216 622 52 44

Başa dön

Fiesta

40 yılı aşkın tecrübeyle, yılda 400.000 adet ocak üreten FIESTA, Türkiye’de pişirme ekipmanları sektörünün önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarından birisidir. Avrupa, Güney Amerika, Orta Amerika, BDT, GULF, Orta Asya, Afrika, Orta Doğu, Uzak Doğu, Okyanusya ve Pasifik bölgelerinde 5 kıta ve 80’den fazla ülkeyi kapsayan geniş bir satış alanına sahip. FIESTA var olan kurumsal kimliklerinden memnun değildi. Uluslararası pazarda logolarının kendilerini iyi yansıtmadığını düşünüyorlardı. Hedef alıcılar tarafından hızlı bir şekilde fark edilmek için daha genç, daha güncel, yeni bir yüz arıyorlardı.
Yenilenecek kurumsal kimlikleri kullanılarak uluslararası pazarda kendilerini iyi yansıtacak İngilizce ve Türkçe dillerinde katalog yaptırmak istiyorlardı. Bize böyle ulaştılar.

Uzmanlarıyla birlikte çalışıp, var olan logo üzerinden onları gittikleri her ülkede, en akılda kalıcı ve en doğru biçimde anlatacak kurumsal kimliklerini oluşturduk. Yeni kurumsal çizgileri en iyi şekilde kullanarak, memnun edici üç ayrı katalog tasarımı ve baskısını gerçekleştirdik. FIESTA bize ulaştığında, güncel yazılım dilleri kullanılan bir web sitesinin, pazardaki tüm varlıklarını nasıl yeniden tanımlayabileceği konusunda çok az fikirleri vardı. Marka felsefesini yakalayan ve ileten kullanıcı deneyimi temel alınarak, güncel tasarım trendlerine uygun yeni bir web sitesi oluşturduk. Böylece pazara daha verimli bir şekilde ulaşabildiler ve daha fazla ön plana çıkabildiler. Tüm bu yaptıklarımız bize müşteri memnuniyetini getirdi.

 

Bütün bu süreçte ‘destekleyicileri’ olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tarih: